Lamino hrany

Vlastní technologické zázemí pro řezání libovolné šíře, ražbu póru i nanášení lepidla. Moderní a životní prostředí šetřící pryskyřičný impregnát, garance nejvyšší možné kvality i shodnosti dekoru při Vašich objednávkách, to vše jsou lamino hrany dodávané firmou VAREX.

Rozměry, dodací podmínky, množství

Lamino hrany bez lepidla - standardní kolekce

Lamino hrany bez lepidla jsou standardně dodávány v šířích 22 a 40 mm. Tyto šíře - označené v polích "Lamino hrana" jednotlivých výrobců laminodesek - jsou pro Vás připraveny v rámci naší standardní kolekce a dodáváme je do 24 hodin. (podmínkou pro odeslání zboží do 24 hod., je včasná objednávka-do 11.00hod.)

Ostatní šíře jsou součástí naší kompletní nabídky (viz níže Služby pro Vás), která obsahuje více než 150 dekorů lamino hranovacích pásek! Návin lamino hran bez lepidla je v rozmezí 300 - 600 bm.

Lamino hrany s lepidlem - standardní kolekce

Lamino hrany s lepidlem jsou dodávány ve standardních šířích 22 a 40 mm. Tyto šíře jsou pro Vás připraveny v rámci naší standardní kolekce a dodáváme je do 24 hodin (platí stejná podmínka včasné obj. jako u LH BL). Jiné šíře jsou možné na vyžádání, nános lepidla provádíme od š.16mm až do šíře 125mm!
Návin lamino hran s lepidlem v rámci standardní kolekce je 50 bm (max. návin děláme 150bm).

Laminované hranovací pásky - typy pórů

   
pór 6DS                               pór 5Ds - perlička

  

Relief lak                            Venatura

kolekce laminohran Kröning 2013/2014

kolekce laminohran Impress - doprodej

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů