Laminohrany - služby pro Vás

Řezání lamino hran na atypickou šířku

Lamino hrany se vyrábí v maximální šíři 2200 mm a pro další zpracování se jako polotovar řežou postupně na šíři 600 mm poté dál na š. 360mm pro napórování. Ve formě finálního výrobku je možná jakákoliv šíře v rozmezí 16 - 600 mm (u póru to je max šíře 360mm nebo 400mm - dle možnosti stroje na ražení) , k dodání dle dohody a objednaného množství. U některých atypů je nutno odebrat min. množství. Některé z atypických šíří jsou rovněž součástí naší skladové kolekce - kontaktujte nás pro více informací.

Volba mechanické struktury lamino hrany

Vlastní výrobní technologie umožňuje ražení jednoho ze 4 možných mechanických pórů

Běžné póry

  • 5DS - mechanická perlička (standardně na uni barvách)
  • 6DS - dřevní pór (dřevodekory)

Nestandardní póry

  • 7DS - mechanický pór
  • 8DS - mechanický pór

Standardní dodávané póry jsou součástí našeho VAREX - vzorníku lamino hran. Nestandardní póry jsou vyráběny pouze na přání zákazníka, přičemž si musí odebrat celé vyrobené množství, stejně jako u ražení mechanické perličky na dřevodekor a dřevního póru na unibarvu.

Roztáčení lamino hran bez lepidla

U vybraných dekorů pro Vás zajistíme dodání menšího množství lamino hrany, než jeden návin! Lamino hrany bez lepidla rotáčíme po 100 bm, dodání menšího množství než návin není součástí 24 hodinového servisu.

Nanášení lepidla na lamino hrany

Všechny VAREX dekory lamino hran ve standardních šířích dodáváme rovněž v provedení s nánosem lepidla cca 180g/m2. Nános lepidla je možný až do šíře hrany 150 mm. Vlastní technologie umožňuje i nános lepidla na Vámi dodanou hranu, spojte se s oddělením speciálních zakázek pro aktuální nabídku!

Falcové hrany

Všechny nabízené dekory jsou na objednávku k dodání rovněž v provedení impregnátu ve falcové kvalitě. Falcové hrany vyrábíme ve standardní šíři 60 mm nebo dle přání zákazníka. Hrany jsou baleny v PVC fólii a tím chráněny proti vysychání.

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů