O společnosti VAREX

Společnost VAREX založili v roce 1993 Ivan Vlach a Ing. František Ampapa. Zpočátku byla hlavní náplní obchodní činnost, která ve spolupráci s předními evropskými výrobci postupně zajistila vrchol českého trhu s nabídkou kvalitního materiálu pro nábytkáře. Následný rozvoj firmy přinesl nejen další rozšíření obchodní činnosti a servisu, ale i zásadní investice do vlastní výroby, díky které byla rozšířena původní škála nabízených produktů. V současné době je velkou předností společnosti možnost vlastního tisku daného dekoru termoplastových hran tak, aby výsledný efekt uspokojil i nejnáročnějšího zákazníka.

Obchodní expanze nám umožnila otevřít pobočku na Slovensku v Bánovcích nad Bebravou.

Od roku 2001 jsme držitelem certifikátu o zavedení a dodržování systému managementu jakosti dle normy EN ISO 9001:2000 v oboru výroby a prodeje laminohran. V roce 2006 byl obor platnosti rozšířen o výrobu a prodej termoplastových (ABS, PVC, PP) hran.

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů