Lepidla

Firma VAREX nabízí široký sortiment lepidel pro oblast dřevařského a nábytkářského průmyslu. Stali jsme se výhradním zástupcem italského výrobce DURANTE & VIVAN S.p.A.

Jedná se o společnost s bohatou tradicí, založenou na počátku šedesátých let v oblasti Pordenone, v centru nábytkářské výroby. Vlastní výzkum, vývoj a moderní laboratorní zázemí  nabízí vysoký stupeň podpory produktů.

Lepidla výrobce DURANTE & VIVAN nacházejí uplatnění pro oblasti lepení, jako je například výroba nábytku, výroba dveří a oken, hranování, oplášťování profilů, kašírování dveřovek, lepení ploch (fólií), tvrdého i měkkého dřeva, postformingových plášťů a dalších montážních spojů.

V oblasti tavných lepidel můžeme nabídnout lepidla na bázi EVA, APAO, PUR. Liší se od sebe zvýšenou tepelnou odolností. Všechny typy se zpracovávají na standardních strojích.

Někteří prodejci olepovacích strojů přímo doporučují produktovou řadu lepidel DUDITERM z důvodu zajištění bezproblémového chodu jejich strojů.Tím je zaručena maximální efektivita a vysoká spolehlivost spojů.

 

Firma VAREX nabízí zákazníkům poradenství, školení, vzorky lepidel pro odzkoušení i laboratorní ověření lepených spojů.

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů