Laky

Výběr laků se řídí dle požadavků na kvalitu nábytkových ploch i podle dostupné technologie zpracování. V nabídce firmy VAREX jsou jak vnější lazury, tak především laky interiérové, které je možno použít ve všech oblastech výroby nábytku nebo bytových doplňků.

Nábytkové laky jsou další komoditou a nabídkou firmy VAREX. Používají se nejen na obývací, ložnicový, kuchyňský a sedací nábytek, ale i na podlahy, schodiště, obklady a všude tam, kde je zapotřebí dokonalé povrchové úpravy interiéru.

V roce 1993 firma VAREX navázala spolupráci s firmou Herberts, od 1.1. 2007 firma Herlac a získala výhradní zastoupení pro prodej a servis jejich výrobků. Jedná se o výrobky s vysokou kvalitou, což také dokazuje certifikát EN ISO9001, a nadále jednotlivé oborové certifikáty pro každou skupinu výrobků.

Z našeho standartdního programu nabízíme polyuretanové (PUR), vodou ředetelné, nitro, kyselinou tvrdnoucí (SH) a UV laky, ve všech stupních lesku. Své místo v nabídce mají rozpouštědlové lazury na dřevo, které jsou určeny jak do interiéru, tak na okna, vchodové dveře a zahradní nábytek. V posledních letech směřuje trend povrchové úpravy k různým barevným odstínům a kombinacím. Firma VAREX má proto ve své nabídce i míchání polyuretanových a vodou ředitelných nábytkových barev dle vzorníku RAL v termínu do 24 hodin.

Reagujeme na aktuální i budoucí požadavky trhu a v propojení s prodejním servisem a komplexním poradenstvím pružně splňujeme i náročné požadavky svých zákazníků.

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů